| klaudiu2009 a întrebat:

Care e metoda cea mai simpla si rapida pentru a-mi trimite cineva vreo 40 de poze? Pe mess? Prin email?

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Buna! Mess clar! Dai photo sharing si cu un net slabut le ai in pc tau in 1 min! Bafta

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Sa le selectezi pe toate odata (cu shift + una din sageti, depinde cum ai tu aranjate pozele, sau tii apasat pe ctrl si dai click pe fiecare, sa le selectezi pe toate)si dupa dai send.

| Mihaela111 a răspuns:

Prin email este mai sigur pentru ca pe mess se poate intrerupe din cauza conexiunii proaste la internet

| AlexC a răspuns:

Sa le bage intr-un folder si sa ti le trimita. Doar nu vrei sa trimiti cate una pe rand...

| Oana_9831 a răspuns:

Poate sa ti le trimita pe mess, prin photo sharing:* e destul de rapid:*

| BlackRoseMary a răspuns:

Sa le rahiveze si sa le trimita pe mail