| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

Imi spuneti si mie cum pot trimite poze de pe telefon pe calculator prin cea mai simpla metoda. Funda?

Răspuns Câştigător
| victor2001 a răspuns:

Dac ai card si cititor de card care se baga in calculator si pui cardul in cititor sau cu cablul de date. funda?

15 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Intri pe http://facebook.com şi încarci fotografii.(eu aşa fac)
Sau prin cablu USB, dar nu cred că ai.

| AndreeaIM a răspuns:

Pai... poti sa trimiti prin firul de la telefon daca nu ai fir de la telefon atunci prin bluetooth happy

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Deci eu iti spun metoda mea daca ai Nokia (doar la Nokia am incercat-o si mi-a mers da poate merge si la altceva). 1BAg firu in calculator 2 Intru in fisieru unde sa conectet 3 Intru in fisierele telefonului (adica o sat apara la telefon Music Photo sau cum ai fisierele la telfon Pt noki zic) si le muti in fisierele la pc. Funda daca ai Nokia.

| Cristynik a răspuns:

Cu un cititor de carduri de memorie, sau cu un cablu de datehappy

| EojiKumnE a răspuns:

prin bluetooth tongue

| RaZvYtHeMaFiA explică (pentru EojiKumnE):

Si cat costa un bluetooth. Spune si mie.

| EojiKumnE a răspuns (pentru RaZvYtHeMaFiA):

In jur d 100 d ron tongue

| RaZvYtHeMaFiA explică (pentru EojiKumnE):

Eu am auzit ca costa 100 de mii

| RaZvYtHeMaFiA explică (pentru EojiKumnE):

Pardon 200 de mii cel mai ieftin

| Adinaa28 a răspuns:

Printr-un bleutooth e cel mai simplu.Trebuie sa-l cumperi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le uplodezi pe telefon si le descarci pe pc

| davidutzu12 a răspuns:

Nu te pot ajuta cu asta dar iti pot spune sa intri aici: http://gifts.kudosnetwork.co.uk/151920 si sa iti faci cont si urmand toate indicatile poti castiga tot ce doresti, totul e GRATIS

| asbif a răspuns:

Sunt mia multe moduri de a trimite :
1. Prin Bluetooth, trebuie sa cumperi un bluetooth pentru PC il instalezi si dupa trimiti de pe telefon pe PC, tbeuie sa ai bluetooth pe telefon
2. Prin cablu de date : Cand ai cumparat telefonul ai primit un cablu de date si il conectezi la teelefon un capat si celalalt la PC si trimit.
Recomand varianta 2.

| victor2001 a răspuns:

Daca ai card si cititor de card care se baga in calculator si pui cardul in cititor sau cu cablul de date. Funda?

| Adriana_Ioana_1997 a răspuns:

Imi spuneti si mie cum bag poeze pe calculator cu cablu de date am Samsung