| anonim_4396 a întrebat:

Care e mi bun si merge mai repede? Monzila sau Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Google Chrome, din cateva motive.

Odata, faptul ca am cont la el, imi pastreaza toata istoria, deci oriunde as merge, ma simt ca acasa pe browser-ul asta happy.

Merge usor, chiar foarte usor, comparat cu Firefox care merge chiar un pic mai greut, Internet Explorer care... ma rog :p si asa mai departe.

Cand ma loghez pe Chome, ma loghez si pe Youtube, respectiv blogger.

Are cea mai buna securitate la ora actuala. Ba chiar ofera premii in bani (de ordinul sutelor de mi de dolari) celor care reusesc sa-l sparga happy.

Am citit mai mult despre Chrome mai demult si m-a impresionat, ca sa zic asa.

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Mozilla Firefox este mai buna si mai rapida dupa parerea mea.

| Miza a răspuns:

Google Chrome de o groaza de ori. Mozilla merge bine in sensul daca vrei sa asculti muzica pe youtube. e imposibil sa se blocheze laughing. Eu de exemplu il folosesc doar pentru ascultat muzica pe youtube, dar si Chrome'ul. Pe Chrome il folosesc tot timpul, avand si cont Google pe el si Youtube. Acum depinde is de ce preferi tu :p sau na, cum iti merge tie happy bafta big grin

| τττ a răspuns:

Google Chrome merge mai repede ca Mozila si mai toti oamenii lucreaza cu Chrome.Deci mai bine alegi a doua variantawinking

| fluture156 a răspuns:

Google Chrome

| Genessis a răspuns:

Google Chrome.

| Music94 a răspuns:

Mozilla mi se pare cea mai buna happy

| aanabella2358 a răspuns:

Google chromewinking