| PuStOaIcA97 a întrebat:

Care e primul lucru la care va ganditi cand va treziti? cel mai simpatik raspuns primeste fundita si voth:*

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Off. e greu. primul lucru la care ma gandesc este daca ma voi ridica din pat. sau daca mai stau XD. cea mai grea decizie de zi cu zi... mai stau? nu mai staU? dar e asa bine. cred ca mai stau XDD

14 răspunsuri:
| AG a răspuns:

"Cat e ceasul'? cafea...cafea...cafea". Si o tin tot asa pana beau cafeaualaughing

| Rukhsandra a răspuns:

Cat e ceasul? oooOo trebuie sa plec i-) yawn."

| loveyouforever a răspuns:

Cand ma trezesc, ma uit cat e ceasul si adica e mai devreme de 12, ma culc iarasi, iar daca e mai tarziu de 12 ma trezesc si imi sun prietenele sa ne intalnimhee hee

| n3bunatica a răspuns:

Sincer primul lucru la care ma gandesc este ziua cand o sa fiu alaturi de iubitul meu. abia astept sa ma trezesc alaturi de el.el este prima persoana la care ma gandesc atunci cand ma trezesc.love struck

| alonet a răspuns:

La cat de frumos zambeste sotia mea dupa ce o sarut de buna dimineata happy

| OglindaOarba a răspuns:

Mancarethinking

| Annd a răspuns:

La nimic happy

| cipri08 a răspuns:

Ma gandesc la ce urmeaza sa fac in ziua respectiva, sa ma gandesc ce decizii voi avea de luat, incerc sa'mi planific ceva de facut. Ma gandesc la persoanele dragi, cum au dormit.

| Ge0 a răspuns:

Pai cand ma trezesc zic:"oare pe unde ma mai plimb astazi!?laughing"

| analia0103 a răspuns:

Poi eu ma gandesc la catelusul meu, pentru ca a fost calcat de o masina in fata mea...broken heart(((f trist...

| misumisu a răspuns:

Fata pe care o iubesc si cel ce mi-a dat puterea sa trec peste o noapte

| FericituIndragostit a răspuns:

Ca trebuie sa trag de mine sa ajung mai bun ca ziua trecuta, tb sa citesc, sa cunosc, sa-mi dezvolt gandirea /musclatura.A da si am o senzatie de palpitatie ca ma gandesc ca o sa cunosc oameni noi happy.

| Xperson a răspuns:

La prietenul meu.besq tare

| babytsu a răspuns:

La iubitul meu day dreaming! ca de fiecare data caut prin pat telefonul, cam adormita blushing si gasesc un mesaj minunat de la el :X de buna dimineata! love struck atunci imi trece tot somnicul laughing love struck