| Floarerosie a întrebat:

La ce va ganditi acum? sincer...Primul raspuns primeste fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| Paulickk a răspuns:

La marehappy
)

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce caut eu aici?

| adutzadragutza a răspuns:

Pai sincer am chef sa inot, dar ...ma nelinisteste teza de poimaine waiting

| LoOvE a răspuns:

Cand sa ma apuc sa scriu l engleza? Ca mi-e lene! La asta ma gandesc acum!

| Twizzle a răspuns:

Ce prostie am facut...

| PurePoison a răspuns:

La o vacanta...departe de scoala... day dreaming

| JustMee_5020 a răspuns:

Ma gandeam ca nu gasesc aplicatii la I phone si ca de abia astept sa-mi trimita aia de la Bucuresti telefonul meu inapoi... funda?

| SteauaNordului a răspuns:

pai ma gandesc ca mi-e foame...
am lipsit cateva momente din bucatarie, s-a bagat mama si a distrus tot... acum in loc de cartofi prajiti, mananc piure... de fapt nu mai mananc ca m-am enervat

| maverick0102 a răspuns:

Ma gandesc la inrtebarea astalaughing

| Elena12 a răspuns:

Sa vad daca imi rasoundeti la intrebri laughing

Întrebări recente