| B26 a întrebat:

Care e secretul vietii?

19 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa o traiesti cu inima.

| RAY a răspuns:

Sa te bucuri de viata

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Dracu stie!? Toti fraierii il cauta de milioane de ani; dar nici macar desteptii nu au gasit raspunsul.winking laughing laughing laughing

| CleanHeart a răspuns:

Sa o traiesti cu bune si cu rele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să faci orice, mai puțin să urmezi primul răspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te impusti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te nasti singur, mori singur. Deeep

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar pentru ca tu esti singur nu inseamna ca toata lumea traieste aceeasi viata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

As intreba cum ai ajuns la concluzia asta inteligenta dar avand in vedere coeficientul de inteligenta de pe site-ul asta, nici nu imi bat capul sa intreb. Ai vrea tu sa fii "singura" ca mine, crede-ma laughing

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti unul din aia care se cred superiori tuturor, am inteles. Atunci ramai singur cu inteligenta ta si nu te mai obosi sa dai raspunsuri prostilor ca noi, ca oricum numai raspunsuri tampite dai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Inseamna ca ai citit mai multe de zici la plural. Sau nu le-ai citit dar presupui ca sunt tampite si faci ceea ce fac eu. Cum o dai, bine nu e de tine fata draga.

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, majoritatea, dar tot nu imi schimb parerea happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Cum era aia " Parerea ta despre mine, nu o sa ma schimbe pe mine dar o sa imi schimbe parerea mea despre tine ". Intelegi? : ).

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai inceput, mi-ai notat parerea ca fiind eronata si nefolositoare, asa ca lasa citatele, daca vrei ca oamenii sa iti respecte parerea respecta si tu la randul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu iti lua aere in cap, te rog. Tu crezi ca ma doare pe mine daca imi respecti tu sau altcineva parerea? Ce basini pe capul vostru, haios.

| DorelExpertu a răspuns:

Sa o ciordesti...
Asta, traiesti.

| Logann a răspuns:

Sa simti cu madula oblongata si sa traiesti ca si cand maine este ziua urmatoare.

| Kimball a răspuns:

Păi... E secret şşşş happy

| tal4556 a răspuns:

Sa fii fericit si impacat tot timpul. Nu gen bob marley?