| tcandrei a întrebat:

Care e varsta ideala pentru ati face o prietena?

9 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Nu exista o varsta ideala.iti faci o iubita in mom in care ai gasit fata potrivita pentru tine si simti ca vrei sa ai o relatie.
unii au prima iubita la 13 ani, altii la 16 altii la 24 d ani.

| catalina_2916 a răspuns:

Nu exista o varsta ideala si exacta pentru acest lucru.de fapt, varsta ideala e cand te simti tu pregatit si iti doresti sa faci acest pas...succes!

| silver19 a răspuns:

La 15 ani e cel mai ok. dar sa stii ca nu o sa tina cine stie ce...

| hugo a răspuns:

16 ani ca sa stii cu ce se mananca 14 ani ca sa nu zici ca nu ai prietena

| Snicker a răspuns:

Nu-i nici o varsta ideala.Cand ai gasit fata potrivita si crezi ca esti pregatit pentru o relatie, atunci e varsta ideala, pentru tine.
unii incep foarte devreme.De exemplu la mine in scoala unul de clasa a2a era cu o fata de clasa a6a.nu glumesc.Si mie mi-a parut ciudat si nu-mi venea sa cred pana nu i-am vazut sarutandu-se pe hol.
Deci fiecare cand vrea.Succes la fete!
papa

| denisa_2911 a răspuns:

Cand simti tu nevoia. Dragostea nu are varstahappy

| anna_5786 a răspuns:

Pai. nu trebuie sa ai o anumita varsta si sa spui " Gata am implinit n ani, trebuie sa am prietena". Numai tu vei sti care este varsta ideala pentru tine cand vei intalni o fata de care iti place foarte mult.

| betty08 a răspuns:

Intr-o relatie nu conteaza varsta.Cand te loveste "CUPIDON" numai conteaza nimic.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceia care iti permite s-ti asumi responsabilitatile