| zmilee4you a întrebat:

Care episod din "RObotzi" va place cel mai tare?
sau care replica:* Fundita

Răspuns Câştigător
| Mydy a răspuns:

Toate sunt foarte frumoase dar pana acum cel mai mult imi place cel cu pufoshenia si ep 15...

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dildau love struck

| helpu a răspuns:

Episodul 15 este cel mai tambal.

| Anxx a răspuns:

Ala cu Gin imi place cel mai mult, dar oricum le ador pe toate big grin

| XSecretLov3X a răspuns:

Pufoshenialaughing e de coma dar mie imi plac toate ep si mai ales cand zice aia jos dildau, cuminte dildaulaughing

| ADDA_4343 a răspuns:

Ep paralele cred ca 6 e cel mai frumos...replica: nu intra in raza, da da foca sunt p fazalaughing

| Vally7 a răspuns:

Episodul 15.Ca replica faza cu slow-motion din 15 si finalul rolling on the floor

| Edy_9775 a răspuns:

Mie toate imi plac, dar cel mai mult imi place ep 15tongueutin. Putin...laughing