| Jameson a întrebat:

Care este adevarata fericire?

3 răspunsuri:
| copiladolescent a răspuns:

Dumnezeu

| georgiana112 a răspuns:

Sa fii multumit de tine insuti... Asta e cel mai important. Sa te simti bine in pielea ta si sa nu lasi pe nimeni sa te faca sa crezi ca nu esti bun de nimic. Nu te lasa calcat in picioare!
Si nu in ultimul tand, fa-ti timp pentru tine, ca sa faci ce-ti place.

Funda?

| Crash94 a răspuns:

Pentru fiecare dintre noi fericirea are un înţeles diferit. Eu îmi găsesc fericirea-n droguri, tu în iubire, alţii în Dumnezeu şi alţii în sinucidere. Fericirea poate lua multe forme, depinzând de viaţa pe care fiecare o ducem!