| ImiDaiFunditza a întrebat:

Care este animalul vostru preferat? Funda la cea mai frumoasa descriere.love struck

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Căţeluşii. love struck
Deoarece sunt mici, pufoşi şi îţi aduc atâtaa bucurie. love struck

| Maariiaa a răspuns:

Buna,

Animalul meu preferat este pisica. Nu orice pisica, ci pisica alba persana. Imi place foarte mult si chiar am una.
Aceasta pisica este asa de pufoasa si de alba, incat zici ca este lapte. Are niste ochii asa de frumosi.Este foarte draguta.Merita toti banii. Cand o pieptan se da pe langa mine. Are niste obiceiuri frumoase.Are doar 1 luna si cateva zile. Este un pui mic care sta acum langa mine.

Sper ca si tie sa iti placa un animal!
Numai bine!happy
love struck

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Cainele.pentru ca este devotat, loial, si un prietenpoate chiar cel mai bun al omului.
el nu te va trada niciodata, pentru ca el nu cunoaste sensul acestui cuvant.
daca de exemplu esti o vedeta, el nu te vede asa. el te vede ca peo persoana obisnuita si te adora.se zica ca toti cainii preiau starea stapanului. nu vezi ca de ex daca esti trist el vine cu puppy dog eyes botiku lui la tine sa vada ce ai?
e animalulmeu preferat:X:X

funda?puppy dog eyes

| DeadRose15 a răspuns:

Http://pisoiu.wordpress.com/2009/03/25/pisici-albe/ o descr mai frum nu puteam facae. le ador:X