| me_4173 a întrebat:

Care este cea ma buna crema pentru cosuri sau/si puncte negre.De la un timp mi-au aparut cateva pe nas si arata uratbig grin. O crema ca un magician te dai de 2-3 ori cu ea si dispar?big grin

2 răspunsuri:
| raduuul a răspuns:

Incearca cu argila

| ScarlettMegan a răspuns:

Stiu eu o gama de produse destul de buna. Clearasil. Cauta pe site-ul lor oficial. http://www.clearasil.ro/ Sunt extrem de bune. Nu trec imediat dar in cateva zile. Deasemenea mai poti incerca niste tratamente naturiste gen masca cu rosii sau sa te ungi cu felii de lamai dimineata si seara. Daca incerci masca cu rosii sa te clatesti cu apa calduta imediat dupa ce simti ca incepe sa se usuce iar daca incerci cu lamaia la fel. O mica paranteza. De la lamaie te albesti dar numai daca o folosesti in termen de cateva saptamani. Sper ca te-am ajutat. Funda? :x