| Th3AbSinTh3 a întrebat:

am obs ca mi-au aparut niste puncte rosii pe degete in timp ce mi-au aparut si cosuri ce e cu punctele acelea de pe degete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Dana211):

Ai raspuns numai pentru a primi niste puncte
trist... :puke!

| Dana211 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu! Am vazut data la care a fost postat prea tarziu si mi-am dat seama ca raspunsul meu nu mai are rost si l-am modificat