| DenisaMetal a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire din anul acesta?:X
Astept multe raspunsuri.

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire este nationala care a avut loc la Drobeta turnu severin, unde m-am distrat foarte mult.Am mers cu vaporul-am vazut Cazanele Dunarii(o experienta unica), ne-am plimbat prin tot orasul, pe la Dunare, terase, etc. Am avut multe de invatat, am cunoscut foarte multe persoane de treaba si m-am intors si cu premiu special.

| believe a răspuns:

Cred ca cea mai faina dintre toate a fost cazul cu iubitul meu:aveam in masina(veneam de la magazin)un pachet cu inghetata, am vrut sa cobor, el s-a dat spre mine si s-a sprijinit de pachet. drept rezultat toata masina s-a umplut de crema. Ce am mai ris dupa asta. n-o sa uit niciodata.

| :X:X a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire :X:X ca m-am indragostit a fost si este si va fi cea mai frumoasa amintire sa simt ce simteam atunci...:-

| matchpoint a răspuns:

Din pacate anul acesta nu prea am amintiri frumoase. E un vis urat toata viata mea, incepand din iulie anul trecut. Astept sa ma trezesc. Poate va fi altfel. Pa