| dyenutza13 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire din anul 2012?

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

L-am intalnit pe viitorul meu sot.

8 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Cand m-am impacat cu fostul meu prieten.Pacat ca nu a mai tinut mult relatia si ne-am despartit defintiv.Si ar mai fi amintiri frumoase petrecute alaturi de familie, prieteni si cei dragihappy

| LegionarulRoman a răspuns:

Cand a cazut unu din casa de pe banca in fund. laughing.A fost demential.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu prea cred ca am avut ca a fost cel mai urat an! La multi ani!

| Lora1 a răspuns:

Nu mai stiu au fost multe amintiri frumoase :*

| mickidutza a răspuns:

Cele petrecute cu cei dragi mie.:X:X:X

| mickidutza a răspuns:

Dar la tine?

| dyenutza13 explică (pentru mickidutza):

Eu sunt fericita atunci cand sunt cu prietenii si cu familia...dar cred ca cel mai frumos moment a fost atunci cand eram impreuna cu un prieten pe cere il placeam foarte mult:*

| DuDItzu98 a răspuns:

M-am impacat cu gagicu'