| cineva_8314 a întrebat:

Care este cea mai mare dorinta a voastra? funda cel mai frumos raspuns:X

Răspuns Câştigător
| ana5 a răspuns:

Nu stiu fiecare viseaza la o viata fara griji fara rautati poate ca as vrea sa traiesc intr-un loc frumos alaturi de niste oameni speciale si buni la suflet, as dori sa am un leagan pe care sa ma dau atunci cand vreau sa ma descarc si sa trec mai departe peste tot ce nu imi convine.

5 răspunsuri:
| fr4t3ll0 a răspuns:

Sa traiesc.

| IubesteEa a răspuns:

1.o viata frumoasa alaturi de prieteni, familie si iubitlove struck asta in primul rand 2. un viitor asigurat adica sa ajung acolo unde imi doresc eu exact si sa traiesc din plin 3.sa am un iubit care sa ma iubeasca cum il iubesc eu 4.inca o viata pentru ca daca mi-o consum pe asta mai imi doresc una in care sa repar greselile facute in trecutlove struck funda?

| blueskydarkeyes a răspuns:

NU sunt sigur.Imi doresc o viata frumoasa si nu prea grea. Daca as putea sa imi pun o dorinta care sa se implineasca atunci mi-as dori sa pot citi gandurile oamenilor, dar...din pacate asta nu cred ca se va intampla niciodata.Cred ca asta ar cam fi tot.

| anca29 a răspuns (pentru blueskydarkeyes):

Se poate. Se numeste telepatie. Uite: cauta cartea asta: dezvoltarea capacitatilor parapshihologice

| ana5 a răspuns:

Multumesc!