| Lukasssz a întrebat:

Care este cea mai mare frica a voastra?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Https://www.4woods.eu/poupees-silicone/visage-lucy/ de tipa cu zgarda aurie. Are niste ochi care te face sa uiti pe ce lume traiesti - scroll jos sa o vezi

| Lukasssz explică (pentru mgtow):

Chiar m-am speriat laughing

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa mi se strice aerul conditionat.

| zurick a răspuns:

Moartea

| Lukasssz explică (pentru zurick):

De ce te sperie ceva ce inevitabil se va produce mai devreme sau mai tarziu?

| zurick a răspuns (pentru Lukasssz):

Mi-e frică să se întâmple prea devreme, să nu mă pot bucura de viață cât să mi-o realizez, bucur de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica de parerile altora (incerc sa schimb asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica de a nu ajunge mântuită.

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Pentru că noi, cu mintea noastră, ne putem înșela singuri... E nevoie de un singur moment de rătăcire ca să o luăm pe o pantă greșită.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sa fiu mușcat de o pisica in timp ce mănâncă shaorma era S-o pățesc nu glumesc -_- și acum mai tin minte șocul direct la picior a sărit hadicapata pisica

| liliana77any a răspuns:

Cea mai mare frica a mea este de petarde.

| IgnatVictor a răspuns:

Cea mai mare frică a mea ar fi să ajung atât de slab și neputincios, încât să aibă alții grijă de mine.

| Fabianaa a răspuns:

Nu am vreo frica fiindcă am destulă încredere în forțele proprii.

| PirvuDragos a răspuns:

Sa mor