| MariaSarbu a întrebat:

Care este cea mai mare teama a voastra? Mie mi-e frica de inaltimi.

11 răspunsuri:
| pick1990 a răspuns:

Paianjeni...

| AllDayAllNight a răspuns:

Awailaughing Paianjeni, albine(pot sa mor de la o muscatura), inaltimi, intuneric(asa un pic), apa, gandaci, viermi, serpi(cceva logic) laughing

| Carlene a răspuns:

Mie imi este foarte frica de gandaci. big grin

| Bianca1001Bia a răspuns:

Sa dorm singura ceea ce sunt nevoita sa fac in seara asta :-ss aseara mam culacat pe la 5 si m-am trezit la 8

| Inutza0102 a răspuns:

De inaltimi nu mi-e frica deloc.In schimb mi-e foooarte frica de paianjeni.

| Ađřıαηηα a răspuns:

Mie tot de inaltimi mi`e frica ..Foaarte frica. si de paianjeni, soareci, sobolani, gandaci ..defapt nu mi`e frica de paianjennii mici si chestii d`astea doar ca mi`e scarba. insa de un paianjen gen tarantula sau un gandac mai mare mi-ar fi frica LOGIC. Sper ca te-am ajutat :* happy

| Aanyaa a răspuns:

Inaltimi, gandaci, paianjeni, soarecilaughing

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Albine... daca ma musca una si nu ajunge rapid la spital pot sa morsad

| Mosotti a răspuns:

Eu am cea mai mare frica de boli incurabile, batranete, chin, saracie, singuratate.

| FunDays a răspuns:

Cel mai tare mi-e frica de prostie, de ceea cum poate transforma ea aceasta lume, Einstein a zis "doar doua lucruri sunt infinite, universul si prostia". Prostia poate distruge lumea.

| Andrei20133 a răspuns:

Mi`e frica de inaltimte si de apa