| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de teama de inaltimi, sau cand ma bat cu cineva cum ma pot calma si concentra?

Răspuns Câştigător
| ThEKiDDuTz a răspuns:

Am avut si eu frica de inaltimi, uneori viseam ca sunt in cel mai mare zgarie nori si incepea cutremurul...dar am scapat singur de aceasta teama.Eu stau la tara si m-am urcat pe casa si ma uitam in jos.Langa mine e o gasa care este de vanzare si ma uitam pe geam in jos.Dar cand te bati cu cineva nu incei sa dai ca taranul.te gandesti mai intai unde sa dai... daca e sa dea si el te gandesti cu sa te feresti mai mult e sa fii atent si te calmezi usor.
Sarbatori fericite 1big grin

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi şi fă un sport de contact şi vor dispărea aceste inconveniente. Sărbători fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idiotule bataie iti trebuie tie? ...cocalar de 15 ani ce esti

| iLight a răspuns:

Cand te bati cu cineva, e foarte greu sa-ti pastrezi calmul, doar nu te bati din placere, te bati pentru ca te-ai enervat pe persoana respectiva, si e greu sa-ti pastrezi calmul.