| OSLOMELBOURNE a întrebat:

Care e cea mai mare temere a voastră?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu mi frica de moarte și de suferință, am pierdut tot ce aveam mai de preț, nu am ce pierde, cu toți vom muri și este foarte bine

| Freya1 a răspuns:

Am multe fobii de fel.
Dar în general sa mor chinuita, sa nu știu unde și dacă merg undeva după ce mor.Cam asta e temerea principala.

| ReddY25 a răspuns:

Moartea

| gemeni6226 a răspuns:

Sa devin neputincioasa, adica bolnava la pat.Cand m-i s-a intimplat in 2021 a fost cumplit.Bine ca am revenit, au fost linga mine persoane care m-au ajutat sa trec peste.

| FreddieM a răspuns:

Unica mea temere este cum le va fi afectata viata celorlalți după dispariția mea.
Cheers