| MANDY_2679 a întrebat:

Care este cea mai penibila faza prin care ati trecut pana acum?big grindau fundita la cea mai naspa situatie...( sa fie adevarate, nu SF)laughing

9 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Pentru moment nu imi pot aminti decat 2:
1. Eram in clasa si nu stiu ce vb cu niste colege, asta in timp ce degustam din laptele p care il primim. Nu eram foarte atenta la ce se vorbea doar ca am auzit ca o fata nu stiu ce a facut(nu imi amintesc exact doar ca era ceva ce nu facea in fiecare zi, cred ca a zis ca luase 10 la fizica) si in momentul urmator tot laptele iese din gura mealaughing prin clasa. Toti au inceput sa rada, norocul meu a fost ca nu erau multi in clasa si cand au aflat ceilalti au crezut ca se exagereaza. Deci YUUPIII nu m-am facut de ras asa de rauhee hee raised eyebrows
2. Eram foarte obosita pentru ca nu dormisem mult si din nou eram cu prietenii care vorbeau subiecte comune, si a mai venit inca o fata si au imi vorbit acolo si ma intreaba ceva, eu am inteles :..., Adriana?(am inteles doar atat pentru ca mi-am auzit numele) si am zis :"Da" toti au inceput sa rada si apoi au mai repetat intrebarea : "Ce faci, Adriana?" Eu, amuzata dar si cu capul parca in pamant :" Da, sunt bine " raised eyebrows
A fost cam penibil... raised eyebrows

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Eram in clasa a V- a si in ora de matematica i-a venit ciclul unei colege. Eu cand am vazut imediat am ametit si aproape am lesinat. Am mers la un doctor si am fost nevoita sa ii spun tot adevarul. M-am simtit foarte penibil atunci si credeam ca nu mai trece clipa aia. Si de atunci toate prietenele ma torturau cu asta intruna pana cand au uitat acel "incident".

| oareux a răspuns:

Pai.eram clasa 3a si ramasesem dupa ore cu inca 2 colege sa fac curat in clasa.si o colega a luat fata de catedra si ne tragea prin clasa. Si am facut pe mine de ras blushing. Si pentru ca nu era de ajuns, am iesit din clasa chiar cand se stransera in curtea scolii toti copii mai mari (5-8) rolling on the floor si a ras toata scoala de mine. Si pentru ca atata umilinta nu mi-a ajuns m-a mai vazut si profu` de religie si imi spune Buna! Ce faci? Gata scoala? Si eu i-am raspuns -Bine fac! Da` sa stii ca nu am facut pe mine m-am udat la scoala cu buretelerolling on the floor)rolling on the floor si pentru ca nici asta nu era de ajuns cand am ajuns acasa imi venise musafiri o matusa si 2 verisori din Braila si i-am intampinat f. frumosrolling on the floor

*S-au atunci cand mi-am scapat guma in gura la un baiat cand m-am sarutat cu el si am bagat limba dupa earolling on the floor Si dupa mi-a zis "-Wow Ce bine saruti! Cine te-a invatat?" Si i-am raspuns ca Ciunga (adica guma de mestecat) si mi-a zis.nu cred ca il cunoscrolling on the floor (nu s-a prins ce se intamplase)

*de ziua mea au dormit invitati la mine acasa (de fapt am dormit doar eu...restu si-au batut joc de mine toata noaptea ) si cand m-am culcat avea prinse 2 cozi. Dimineata m-am trezit cu o pereche de chiloti pe cap (cozile scoase pe unde se scot picioarele) si pictata toata pe corp straight face. Trist, dar adevarat

*S-au acum 2 ani cand purtam un top (maieu fara bretele) Si nu aveam sani prea mari si mi-a cazut de pe mine si am ramas in sanii goi in fata la 3 baieti sh 5 feterolling on the floor. Stanjenitor

*In clasa 2 in vacanta de vara m-am dus la bunica si m-am urcat intr-un nuc. Faza e ca nu purtam chiloti si toti copii mi-au vazut >.< Si m-am usuratblushing pe ei din pom de nervirolling on the floor)

Cam atatalaughing
restul nu mai zic=)

| Punky a răspuns:

Eram la scoala acum 2 ani, in acele zile neplacute.In ora de romana am observat ca ma patasem destul de tare de aceea stateam ascunsa in banca pentru a nu ma scoate profa la tabla.Pe la sfarsitul orei aud "treci la tabla". M-am inrosit toata si m`am ridicat in picioare.Cand am ajuns la tabla toata clasa a inceput sa rada. Iar eu stanjenita m-am intors in banca.
sau
Eram in biserica (sunt catolica) si ma intorceam de la impartasanie cu capul in jos, cand de o data ma impiedic si cad in genunchi (specific ca era duminica si era bsierica plina). Eram toata rosie la fata si nu doar pentru ca am cazut ci pentru ca mi se rupsesera si blugii.

| cristal_7578 a răspuns:

Eram cu iubitu` in camera lui si faceam sex si deodata:surpriza! a intrat fratele lui in camera. si-a cerut scuze si a inchis usa... a fost un moment penibil pentru toti 3laughing

| Ochiialbastrii a răspuns:

rolling on the floor Imi placea de un baiat si el incerka sa`mi zica : stii am aflat ceva da e mai bine sa aflii de la mine nu de la altii. [ceva de genu] si dupa aia zicea :MOS CRACIUN NU EXISTAA rolling on the floor)laughinglaughing si eu ca proasta nu l-am lasat s zica si i-am zis ca imi place de el rolling on the floorlaughinglaughing A fost super penibil laughing

| deNnisH`A>* a răspuns:

Pai, am ragait...[cand ma sarutam cu un baiatcryingcrying ]
o fost super penibil

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Cand am cazut in caplaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma gandesc...pai cea mai penibila faza a fost atunci cand, am fost la magazin sa fac cumparaturi pentru ziua de nastere a unchiului meu, iar atunci cand m-am intors de la magazin, cand am trecut pe langa un grup de baieti mi s-au rupt ambele sacose iar toate cumparaturile se imprastiasera pe strada.laughing rolling on the floor iar toti baietii au inceput sa rada e mine.crying

Asta a fost cea mai penibila.happy