| MANDY_2679 a întrebat:

Care este cea mai penibila faza prin care ati trecut pana acumlaughing? dau fundita la cea mai naspa situatielaughing...( sa fie adevarate, nu SFbig grin)

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu e chiar "naşpa", dar e amuzantă.
Acum sunt la Feteşti, la mătuşa mea care stă la casă şi ne spălăm în ligheane. laughing
Îmi pregătesc eu lighean, haine şi mă duc. Mă spăl, mă spăl, dar... Unde-i prosopul? Ca să-l iau trebuia să mă duc în cealaltă cameră, unde se spăla verişoara, dar eu am vrut să-i respect intimitatea. Deschid eu repede uşa să ajung în curte, vroiam să mă duc pe partea cealaltă să-mi iau prosopul şi... Când am deschis eu uşa am lovit ligheanul şi a sărit apă pe jos. Eu îmi pun tricoul şi încep să alerg pe jumătate dezbrăcată prin curte( în partea de sus, dar tot îmi pusesem tricoul ca să nu se vadă nimic).
Am râs...

| MrsPink a răspuns:

Pai am placut odata un baiat si am scr asta in jurnal si intr-o zi am luat jurnalul afara si cand au venit vreo 20 de baieti printre care si baiatul pe care il placeam prietena mea mi-a furat jurnalul si la citit in fata tuturor si cand acel baiat a aflat ca il plac a inceput sa rada de mine impreuna cu ceilaltilaughing nici nu mai stiam ce sa fac eram asa rusinata si am fugi si m-am impiedicatlaughingsi de rusine am inceput sa plang pana cand mi-a dat un baiat cu mingea in fatalaughingrolling on the floor

| JuStKid a răspuns:

Pai multe!
Eram cu baietii dupa blocuri si aveam unu care parca mereu acolo si ne sparsese o minge. dar nu ii stiam masina si am luat o cheie si am zgariat toate masinile la rand pana la una n care a iesit unu la noi si nea alergat.noi nu stiam cai cineva in masina!

alta cand scuipam prin cls si a intrat o profa sa ma duc sa-i iau d mancarelaughing ce am mai ras...

| Bafana a răspuns:

Pai ne jucam prin clasa si l-am injurat pe unu si profa era dupa usa cu o alta prof. :d