| manur94 a întrebat:

Care este cel mai bun film horror dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hostel, hostel 2

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu am mai văzut unul de mult... Mi-a plăcut mult "The uninvited" dar ăsta e mai mult psihologic. De "The exorcism of Emily Rose" a rămas multă lume marcată... "Room 6" este un film destul de şocant... În rest nu cred că am văzut vreun horror să merite.

| Mixed a răspuns:

Silent Hill...
apoi... Missed Call
Il mai nato... daca ii gasesti subtitrare e super...:X eu il am in Italiana

| nuamnuvreau a răspuns:

Bloody Mary, dar si filmele din seria Destinatie Finala...In general e vorba de un baiat/o fata care are preponitii cu privire la un tragic accident pe care il vor avea de suferit el/ea si prietenii sai si reuseste sa-i scape de data aceasta... dar moartea se va mai intalni cu ei...Vizionare placuta!

| cipri08 a răspuns:

Am vazut : Vampires los muertos acum vreo 3 ani si era destul de bun

| MissCamelia a răspuns:

Nght of the living dead

| Danutz_8401 a răspuns:

Dead snow, shutter sau tunelul mortii...astea mi-au placut cel mai mult

| elseva5lei a răspuns:

Bloody Mary, The Unborn (2009), etc

| MisterSteeck a răspuns:

The exorcism of emily rose!

| EugenfanNadal a răspuns:

Exorcism of emily rose....The Haunting in connecticut......Final Destination....incearcale si apoi imi spui parereabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirrors

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirrors, shutter!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activitate paranormala 2 este cel mai bun film horror dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masacru in texas,,,, parerea mea