| mika321 a întrebat:

Hey salut,care dupa parerea voastra e cel mai tare film horror, vreau pe cel mai groaznic

12 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pe mine m-a marcat : Exorcist.The.Beginning! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The descent 1 si 2
Saw (1-7)
The Texas Chainsaw massacre (1 -2)
Wrong turn (1-4)
The hills run red
The hills have eyes (1-2)
Chain letter
Laid to rest
Midnight meat train
28 weeks later
30 days of night
Silent Hill (1-2 Dark Revelation)
Dark ride
Daybreakers
The mist
Day of the dead
The horde
Mirrors (1-2)
Freddy vs Jason
A nightmare on Elm street
Quarantine
Friday the 13th
Land of the dead
The Amityville Horror
Hostel (1-2)
The grudge (1-2)
Shutter
One missed call
Jeepers Creepers
House of wax
The omen
Scar
Thir13en Ghosts
Dead birds
Rec(1-2)
Diary of the dead
Sinister
No man`s land
Insidious
Trick 'r Treat

Si ar mai fi o multime de altele.Deci ai tu libertatea de a alege care este cel mai bun.Mie personal, astea mi-au placut, cu mentiunea ca in fiecare vei gasi ceva spooky, gore ..horror.

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hot Tension, The Grudge 1, Martirs, Texas Massacre, Halloween.

| Andeuta a răspuns:

Saw
Mirrors
Cubul
Mama
The cllector
Si un serial super The walking dead

| mika321 explică (pentru Andeuta):

E mama atat de groaznic?, l-am descarcat acum si nu prea pare))

| Andeuta a răspuns (pentru mika321):

Smiley si Boogeyman uitasem de ele( mama este horror avand in vedere povestea in sine mai mult decat imaginile, este nou filmul si pana aflii cine este mama o sa fii intr-un suspans totalbig grin)

| FUCKy0u a răspuns:

The Exorcist e cel mai tare film de groaza.L-am vazut.E primul film care m-a spriat atat de rau incat sa nu pot dormi noaptea.Mama si The Ring sunt si ele filme bune si Saw, toate partile.The human centipide e, cum sa spun, un horror de... dar incearca-l, s-ar putea sa-ti placa

| Guildo a răspuns:

The exorcist ramane pe locul 1, dar pe mine sincer cel mai tare m-a ingrozit un film horror din anii 60'', The Haunting. E un film psihologic care nu este axat pe efecte speciala, dar cinematografia alb-negru si decorurile sunt cele mai infricosatoare care le-am vazut intr-un film, iar cu ajutorul coloanei sonore este creata o atmosfera apasatoare care este rara in filmele de groaza din prezent.

| Zaied a răspuns:

The Exorcist (1976) e catalogat ca fiind cel mai bun horror din toate timpurile.Plus ca astea vechi sunt cele mai bune.

| alex71yonutz a răspuns:

Toate variantele saw, in special ultima.e bestiala

| anchidingabriela a răspuns:

Sincer toate filmele in care subiectul este posedarea de diavoli sunt infioratoare...cauta-le pe toate si o sa te convingi...

| ibor a răspuns:

Rottweiler groaza