| mikakalin94 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, cum ati reactiona daca prietena voastra v-ar anunta ca este bisexuala, astept pareri?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Sunt fata insa am sa iti dau raspunsul prietenului meu happy
EU: mai
EU: cum ai reactiona daca ti-as spune sunt ca-s bi?
EL: :X:X:X:X:X:X
EU: pe buneeee?
EL: vorbim cu adelina?( Adelina fiind o colega de-a mea)
EU : straight face
EL : sau sa mai caut eu una?
EL: sau inca 2?
EL: vrei?
EL: cand vii aici facem?
EU: mai, ce naiba? pe bune serios!
EL: pai nu mar deranja
Deci, si eu fiind fata iti pot spune ca nu cred ca exista baieti pe care sa ii deranjeze prea tare acest lucru, sau daca exista sunt extrem de rari happy

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

I-as spune: pa!

Răspuns utilizator avertizat
| greenmile00 a răspuns:

In primul rand, tu nu stai bine la capitolul gramatica. Dar pentru a-ti raspunde la intrebare, iti garantez ca 99% din baieti ar aprecia o chestie de genul happy Chiar daca o parte din ei nu ar recunoaste-o... este treaba clara! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii cu creiere de nuca, bisexualitatea nu atrage dupa ea menage a trois. Bisexualitatea reprezinta atractia pentru ambele sexe si nu nevoia de a face sex cu parteneri de sexe diferite, in acelasi timp. Urmarind firul mentalitatii voastra, o persoana care nu e bisexuala ar trebui intretina relatii sexuale cu doua persoane de acelasi sex, in acelasi timp...

Ca sa raspund la intrebare, cred ca ar fi ceva mai stresant decat in mod normal. Adica nu ar trebui sa-ti urmaresti partenera doar cand interactioneaza cu barbati ci si femeile vor incepe sa-ti dea de banuit.

| sayWhaaat a răspuns:

I-as propune un ménage à trois cu o fata aleasa de mine.
Glumesc, i-as spune ca apreciez ca a fost sincera cu mine, iar apoi sincer sa-ti spun m-as despartii de ea oricat de tare o plac.
Bafta!

| mikakalin94 explică (pentru sayWhaaat):

De ce te-ai desparti de ea?

| RetardedRacoons a răspuns:

M-as bucura ca impartasim pasiunea pentru femei.

| sensualus a răspuns:

... n-ar fi prea nimic, insa daca ar propune o partida bi, atunci ar fi cam showlaughing

| Urpaniel a răspuns:

Să fie împreună cu mine şi încă o fată e next level, nu m-aş despărţi de ea.

| NnDWtf a răspuns:

Bisexualitate = tu te uiti si dupa fete si dupa baieti, tu stai prin jurul fetelor si se poate sa-ti placa de vreuna.
Daia s-ar desparti de tine.
Daca tii la iubitul tau, nu ii spune chestia asta, dat fiind faptul ca prietenul tau are fantezia cu threesome-ul, faptul ca afla ca tu esti bisexuala o sa ii intareasca mai rau dorinta de a implini acea fantezie.

| Titanos a răspuns:

Eu vad sex in trei.

| ciotori a răspuns:

Nu as mai continua relatie. Urat de tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Madsss a răspuns:

I-as spune ca apreciez faptul ca a avut incredere in mine sa imi spuna asta si mai departe depinde de tine.Pe mine cel putin nu m-ar deranja daca m-ad afla in situatia aceasta. Daca intr-adevar placi pe cineva, il placi asa cum este.

| DragosNr001 a răspuns:

Pai, cam 85% din baieti ti-ar spuna Pa, dar ai grija, spune-i totusi. Eu personal m-as indeparta cat de departe de ea. Acum nu te supara, si mai important nu te speria: Cine este bisexual este putin,, stricat'' la minte, adica au probleme mintale. dar ia in vedere alt lucru : Dragostea nu tine cont de gen, gradul de rudenie ( in unele cazuri rolling on the floor ) marime, inaltime, etc. deci el ar reactiona cam prost daca ar fi un tip serios, daca ar fi un tip de-ala mai asa, mai bataus nu prea ar fi sanse sa reactioneze gresit.
Sper sa te fi ajutat, Funda?