| Magic a întrebat:

Care credeti voi ca e cel mai important lucru in viata?:*

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Cel mai important lucru din viata este sanatateawinking

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fi sanatos ca daca esti sanatos poti sa le faci pe toatehappy

| Bacemi a răspuns:

Dupa cum spunea cineva iubirea este singurul adevar absolut. Iubirea conteaza pentru mine cel mai mult. Poate ma surprindeti cu citatul propriu zis. Autorul era Mircea Eliade daca nu ma insel. O seara placuta!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sanatatea in primul randbig grin
Apoi fericirealove struck

| arysa a răspuns:

Eu cred ca iubirea e cel mai important "lucru". E un sentiment inaltator, suprem care ne transforma, ne incalzeste, ne lumineaza.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sant mai multe lucruri importante in viata : sanatatea, familia, fericirea, comunicarea...

| daii a răspuns:

Sanatatea si iubirea.

by daiiwinking

| ViVi a răspuns:

Pentru mine e mama love strucklove strucklove struckmi se pare cel mai important lucru pentru toata viata mea...

| ViVi a răspuns:

Si iubirea
iubirea te inalta iubirea te doboara
iubirea iti da aripi iubirea te coboara
dar la final tot armonie trebuie sa ramanalove strucklove struck

| AvalohAlyn a răspuns:

Fericirea si sanatatea.Mai de pret nu sunt.

| Aliyaa a răspuns:

Dragostea(sa te simti iubit/a sa ai cu cine impartasi bucuriile si tristetile sa ai cine sa te distrezi) si sanatatea, poti avea toti bani din lume dar daca nu ai dragoste si sanatate nu faci nimic.

| Aliyaa a răspuns:

Dragostea(sa te simti iubit/a sa ai cu cine impartasi bucuriile si tristetile sa ai cine sa te distrezi) si sanatatea, poti avea toti bani din lume dar daca nu ai dragoste si sanatate nu faci nimic.

| broscutsaaa a răspuns:

Sa iubesti si sa fii iubit. happy
De familie, prieteni, persoana cu care iti imparti viata big grin

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Zambetul.
Daca iubesti ...zambesti.
Daca esti fericit ...zambesti.
Daca esti sanatos...zambesti.
Daca esti cu prietenii...zambesti.
Daca esti cu familia.zambesti.

| Kitty a răspuns:

Sa ai familia alaturi si sa te simti bine pentru ca asta este rolul nostru pe pamant.

| ellene a răspuns:

Sanatatea si familia

| theodoraafi a răspuns:

Cel maiimportant lucru este sanatatea. ca daca ai sanatete poti face multehappy

| Onetwthree a răspuns:

Eu cred ca iubirea este cea mai importanta! daca iubesti cu siguranta esti iubit si daca esti iubit esti fericit! si sanatosbig grin

:X

| n0matterman a răspuns:

Viata insasi este cel mai important lucru in viata.Asta include in cea mai mare parte iubirea si sanatatea trupeasca dar si cea sufleteasca.
Fericirea = ceva trecator, ceva fals (asa este in ziua de azi)

| Zodiac a răspuns:

Cel mai important lucru in viata dupa parerea mea este sa faci ca iti place.pentru ca nu sti niciodata cand bate ala cu coasa la usa si atunci nu iti mai trebuie nimic.Live your life.

| GoSsip GiRl a răspuns:

Pentru mine:
Sanatatea
Fericirea
Iubirea
Si mamalove struck
pentru tine ce este?

| elenacata a răspuns:

Sunt multe lucruri importante dar cred ca cel mai important este sanatatea

| zantedeschia a răspuns:

Familia, sotul, bebita, sanatatea totul e importan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea