| TheLadyWasTaken a întrebat:

Care este cel mai misto sims? fundita si voturibig grin

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Eu am sims 2 si ma multumesc cu el asa cum este. este adevarat ca nu e facut la fel de in detaliu ca sims 3 dar pentru mine, 3-ul este prea sofisticat si sincer nu prea vad o mare diferenta intre obiectele pe care le primesti. oricum depinde si de ce-ti place tie. s-ar putea sa-ti doresti mai mult sims 3 pentru ca toti spun ca este mai bun, mai complex, bla bla bla. insa ca sa-ti cumperi toate expansion pack-urile si sa le instalezi pe toate ai nevoie de un pc foarte performant cu o capacitate destul de mare ca sa suporte grafica jocului. la sims 2 eu am aproape toate versiunile si mai am inca muuuuuult spatiu pe calculator ca sa-mi mai intre si altceva.

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Cel mai misto? Cel mai misto e fiecare in parte.Toate-s faine :X

| Mao a răspuns:

The sims 3 : Late Night.

| Namastee a răspuns:

LOGIk sims 3 e mult mai dezvoltat si mai detaliat DAR ai nevoie de un pk f bun Iar dintre sims 2 toate merg pentru ca giecare iti aduce un plus. eu una am sims2 si toate extensiile de la el

| Namastee a răspuns:

LOGIK ca sims 3 deoarece e mult mult mai detaliat, iar dezavantajul este ca are multe "pretentii" cere un pc f bun ...sims 2 e ok iar toate versiunile sunt bune pentru ca iti aduc plusuri big grinbig grin.

| C1p1 a răspuns:

Sims 4 cred happy e cam greu de gasit straight face bafta

| Aliiiiiiii a răspuns:

Mie sims 3 mi se pare cel mai frumos, am world adventures, ambitions si late night.

| SkRiLlExME a răspuns:

Sims 2 islan sau the sims 3 cum vrei cas faine amandou sau ar mai fi sims 2 pets

| alinukkka a răspuns:

Sims 3 late night e cel mai misto. fundita?

| XxxRoXixxX a răspuns:

Sims 3 este absolut incredibil! Iubesc acesst joc... asatiu pentru ca le-amk jucat absolut pe toate! te rog fundita! fundddddddddddddaa!

| Lavy0002 a răspuns:

Pai sims 3 e cel mai misto.