| kikinoname a întrebat:

Sims 3 e mai misto decat sims 2? deoarece unii zic ca nu e...

Răspuns Câştigător
| cutie a răspuns:

Mie mi se pare mai frumos sims 3 happyNu mai asculta ce zic alti si cumpara-l si vezi aunci!

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi place mai mult sims 3 big grin.Nu asculta ce sp ceilaltiwinking

| BUBULINA a răspuns:

Pai daca uni zic asa, inseamna ca asa e
laughing)
si nu te mai stramba la mine phbbbbt

| stealthb a răspuns:

E mai complex un pic. In sensul ca poti efectua mai multe interactiuni cu mediul si cu alti simsi. De exemplu fiecare sim are niste trasaturi pe care le descoperi pe masura ce ii cunosti... Dezavantajul fata de Sims 2 este ca nu exista expansion pack-uri pentru el inca, gen Pets. Dar mie mi s-a parut mai interesant, vezi Simul in tot orasul ce face, orice obiecte, haina, masina etc poti sa le personalizezi cum vrei tu... Merita jucat happy

| speranza24 a răspuns:

Gusturile nu se discuta.....conteaza ceea ce iti place tie...

| kennedy a răspuns:

E mult mai misto sims 3...descarcal si ai sa te convingi...are grafica mult mai buna si nici macar nu are cerinte mari...winking