| Klara a întrebat:

Care este cel mai penibil moment trait de romani din anul 2009? Si care au fost cele mai penibile persoane cu care ne-am confruntat in anul care apraope a trecut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cel m-ai penibil moment,,,,,,, ha.ha.anul 2009geoana MIHAIELA DRAGOSTEA MEA sunt o p...inte

12 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Ca iar e Basescu presedinte. Boc! happy

| Klara explică:

La faza cu Geoana sunt de acordrolling on the floor

| Aly07 a răspuns:

Cel mai penibil moment : ca am fost numiti toti de catre italieni ca fiind tzigani imp... si mamaligari din cauza unor " romani" stabilitzi acolo (atragand atentia prin incalcarea legilor, violuri etc. ).
Cele mai penibile persoane : Cei care au inventat acceleratorul de particule.

| Casiana a răspuns:

Mai bine ne intrebai care lucruri NU au fost penibile, pentru ca mai multe au fost penibile...laughing

| adinaciosescu a răspuns:

Pierderea transei de imprumut? Geoana pentru. o noapte presedinte?

| Közmyn17 a răspuns:

Ma gandesc... voua va place viata aceasta? Ma intreb: oare este cineva caruia sa ii plac viata aceasta? Cred ca de 20 ani traim momente penibile in fiecare zi. Nu zic ca inainte de 1989 nu s-au trait momente grele, da' parca "comunismul" din acesti 20 de ani, ne-au facut pe noi, cei simpli, sa fim mai penibili decat niciodata...

| Miss Sintetic a răspuns:

Suntem condusi de Papai Marinaru` happy1

| Miss Sintetic a răspuns:

Poc top Boc!

| Miss Sintetic a răspuns:

Sa te culci presedinte si sa te trezesti prostanac rolling on the floor)!

| mary_5801 a răspuns:

Nikita din romana si naomi travestita

| sharky88 a răspuns:

Neaflarea adevarului dupa 20 de ani de la revolutie.Nikita gravida ...glumesc...da faza cu Geoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criza