| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Care este cel mai plictisitor lucru facut de voi vreodata?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vand inghetata e destul de naspa, mai ales cand sunt cu familia patronului mananc mancare oribila, macar daca vin in Romania sa dea domnul dumnezeu ca acolo sa ma ia cineva ca sofer asa macar sa am pace.

| MaeRi a răspuns:

Tema la mate.

| gigiro a răspuns:

Nimic nu ma plictiseste cand muncesc, trebuie sa recunosc insa ca nu-mi place sa fac cu placere orice lucru.Cel mai neplacut insa este sa culeg orezul.atunci cand e foarte murdar.

| DoarOana a răspuns:

Buna AnABaNaNaNuRenuntzAjaUshor,
Eu atunci cand fac un lucru nu ma plictisesc pentru ca fac ceva.
Cand doar stai si te uit pe pereti... ei... aici e o diferenta.
Pa, pa

| Aiicha a răspuns:

Statul degeaba

| valy31 a răspuns:

Uitatu-l la tv duminica. Nu gasesti nimic bun de vizionat

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Pai sa vedem.sa scriu un referat de 30 pagini, sa sau intr-o sala de asteptare 3 ore pe un scaun...si sa ascult povestile stupide pe care mi le tot spune matusa.(cum era la scoala cand era ea mica, ca se ducea cu oile), si chestii deastea...Bye!

| AlessiaRebecca a răspuns:

Sa citesc yawn

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sa ma uit cum creste iarba.
Temele!
Sa ma uit cum ninge sau cum se misca norii.(mie imi place)

| iza4ever a răspuns:

Sa fac temele, sa ii aud pe alti cum sunt prea mandrii de ei...partea aia cu mandrii deja o vad in fiecare zi si e din c ein ce mai plictisitoarestraight face

| Ralucca a răspuns:

Sa raspund la intrebarea asta straight face. PE bune copile... Du.te si u pe afara si distreaza.tewinking straight face

| Andreea_6422 a răspuns:

Ora de chimie.Groaznic!

| Andreea_6422 a răspuns:

Ce de fite pe RachellBieber rolling on the floor)))))

| AlexandraPiti a răspuns:

Statul in pat

Răspuns utilizator avertizat
| BigSmoke a răspuns:

Sa te spargi singur...