| Psihoyounger a întrebat:

Care este culmea romantismului?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

... sa tragi apa la WC si sa iti imaginezi ca sunt valurile mari

11 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Sa ii spui cand intra in casa dupa o zii grea de munca :
Adu si tu o bere rece din frigider,

Sa te intorci cu spatele la ea dupa ce faceti sex... 1 minut,

Sa o intrebi daca colega ei de serviciu mai este singura acasa,
si ultimul dar nu cel din urma : "Iubita, cand ai de gand sa mai pleci si tu la maica-ta? "

| fabiola a răspuns:

Sa alergi dupa o himera si sa o intrebi daca vrea sa -ti fie sotie!

| Georgiana2905 a răspuns:

Nu stiu laughing ...imi plac raspunsurile de mai jos...

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Care este culmea romantismului?

sa tragi apa la WC si sa iti imaginezi ca sunt valurile marii.

sursa de ynspyratye=>googlesmug

laughingrolling on the floor

dupa parerea mea
culmea romantysmuluy
straight face este....ca nu e culmea romantysmuluythinking

| metonst54 a răspuns:

sa tragi apa la WC si sa iti imaginezi ca sunt valurile marii

| RappK a răspuns:

Imi place faza cu WC`ulrolling on the floor

| 1968 a răspuns:

Sa-ti termini de citit romanul in pat la noapte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa plantezi cate o floare in gradina de cate ori te gandesti la persoana iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te doara in cot si atat.ba nu si genunchii. aaaaaaa... a romantismului? pai sa canti serenade unei statui si ea sa miste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti plesneasca chilotii in genunchi si maieul in coate de dorul ei.

| xxanonimulxx a răspuns:

Roshusmugcredlaughing)