| Unique a întrebat:

Care este culoarea ochiilor preferati? Ale mele sunt : Caprui si Negri

Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Idem si la fel ca tinebig grin tot caprui si negrii imi plac si mielaughing

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate culorile, mă interesează caracterul.
Eu îi am verzi albaştri (cameleon).
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Ochii verzi si capruilove struck

| Tourniquet a răspuns:

Ochii verzi love struck sunt foarte rari. ce noroc pe mine ca ii am day dreaming love struck.

| Veve :X a răspuns:

Ai mei albastri :X desi culoarea ochilor mei este caprui spre negru :-s as fi vrut sa-i am albastri sad dar imi spunea cineva ca Dumnezeu ne-a lasat asa cum suntem, fiecare frumos in felul sau si daca schimbam ceva la noi vom fi oarecum ``urati`` sau nu ne va sta bine happy deci sa ne multumim cu ce avembatting eyelashes

| Pho3nix a răspuns:

Imi place albastrul.
Am ochii albastri.

| Anduciu a răspuns:

Fiecare culoare de ochi este deosebita:XDepinde cum te privesc day dreaming
Eu am ochii caprui foarte inchisi...straight face

| alonet a răspuns:

Albastri cu par negru, verzi cu par roscat, negri cu par negru sau caprui cu par blond... ori care din aceste comnibati sunt ok pentru mine happy

| Amrita a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu exista ochi frumosi si ochi mai putin frumosi.Cred ca toate nuantele sunt absolut frumoase. Dar, pentru ca persoana pe care o iubesc are ochii verzi.raman la ei.sunt de`a dreptul...love struck.

| kidu_6779 a răspuns:

Fiecare culoare e speciala pentru un anumit gen de persoana.
Mie personal imi place combinatia de ochi verzi cu par negru sau blond inchis.happythinking Bineinteles ca nu stau sa ma uit la combinatii... poti fi fermecata oricand de o combinatie la care nici macar nu te gandeai.rolling on the floorthinking
Ochii mei sunt putin mai ciudati.Li se schimba culoarea de la verde la caprui sothinking Conteaza mai mult ceea ce simti cand privesti in acei ochi nu neaparat culoarea lor.winkinghappy

| gabriela007 a răspuns:

Verzi si negri :X:X

| AprilSundayMorning a răspuns:

Albasti si caprui

| Aurelia_6050 a răspuns:

Albastri si verzi. Cei negri nu imi plac deloc, iar cei caprui imi sunt indiferenti.

| 1234567890_7534 a răspuns:

Imi plac cei albastrii si negri...(as fii vrut sa am culoare ochilor albastri dar din pacate sunt verzi rolling eyes)

| madalina_5722 a răspuns:

Cu siguranta ochii verzi, sunt cei mai frumosi si adorabili din lumewinkingwinking

| nikki_6730 a răspuns:

Albastri si verzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verzi, albastri si caprui ssunt cei mai frumosi ochii, faTA MEA big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui inchisi, de mica imi doream aceasta culoare.
Albasri puri, culoarea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albaștri:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veeerzi :d aa si albastrii la baieti happy Si verzi pentru ca sa ii am eubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii am capruii inchisi, si am genele lungi si negre, deci ochii par negri ^_^