| ExTaZy a întrebat:

Care este culoarea voastra >preferata: Argumentati de ce va placetongue Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Mie mi se pare ca toate culorile sunt frumoase pentru ca fiecare are ceva special. Dar daca ai spus preferata as opta pentru mov, deoarece mi se pare o culoare dulce si destul de la moda. Pur si simplu acesta culoare ma linisteste si ma face sa visez cu ochii deschisi.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

4 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Buna.
Ador culoarea albastru marin, epntru ca e culoarea cerlui day dreaming

Imi mai place si verdele pentru. ca tot ce te-inconjoara e verde, copaci, iarba, flori... deci natura.

| Kimy_8371 a răspuns:

Buna, pai culoarea mea preferata este albastru. Imi place super tare aceasta culoare, am multe haine albastre si chiar cred ca mi se potriveste foarte bine.
Pai imi place albastrul pentru ca e o culoare linistitoare, calma ce semnifica pacea ca si caracterul meu de fapt.

| Musique a răspuns:

Buna!happy
culoarea mea preferata este negru, deoarece se asorteaza la orice.love struck...aaa si mai imi place si mov love struck

| ExTaZy explică:

@Musique Negru e non-culoarewinking