| KorpiklaaniV a întrebat:

Care este desenul vostru preferat de pe Disney Chanel? Nu am nevoie de parerile celor care "nu se uita la desene pentru. ca sunt de copii mici". Dau fundita la cel mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| allyssa a răspuns:

Mie imi plac desenele animate dar pe disney nu prea mai sunt desene animate, sunt mai mult seriale.si din aceste seriale mie imi plac:Magicienii din Waverly Place; Bafta, Charlie; Totul pentru dans; Ce viata mununata pe punte(Zack&Cody); imi e dor de desenele care erau odata pe Fox Kids, alea erau desene chiar frumoase acum...nu prea mai sunt desene aniamte de caliate ci doar seriale(care de ce sa nu recunosc, sunt frumoase in felul lor dar nu se compara cu e era odata).love struck

4 răspunsuri:
| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Buna Pisicuta! Decii.Chiar nu ma intereseaza parerea alora care spun ca desenele sunt de copii mici! Ei n`au fost copii mici?! Orikum ramai copil mereu in suflet! Eu recunosc ca ma mai uit uneori la Disney Channel! Si care e problm! E interzis cumva? Mi`e imi plac umr:Wizards Of Waverly Place,Jonas L.A.,Viata in acvariu,Phineas And Ferb,NiNi,O Viata Minunata Pe Punte,Shake It Up, GoodLuck, Charlie si cam atat!

:*>big grin

| CrazzyXgirL a răspuns:

Phineas si Ferb (nu stiu km se scrieoh go on)tongue

| AnonymousQ666 a răspuns:

Mie imi plac Phineas si Ferb, Magicienii din Weverlli place, NiNi, Filmele care le arata si cam atat! :* imi place Disney Channel chiar daca sunt destul de mare! pwpici doolcii! :* :* :* :* fundita?

| alina244 a răspuns:

Mie personal imi place nini si vrajitori din waberly place(nu stiu daca am scris corect waberly place) la nini imi place ca mereu te tine in suspans si nu sti niciodata la ce sa te astepti si plus ca e o poveste interesanta. la magiceni imi place mult cum joaca selena dpet alex si actori sunt excelenti si imi plac aceste efecte speciale sa para magie si mereu alex face ceva prostesc cateodata na si eu ma cam aseman pe alex un pic ca si eu fac nabati multe sper ca te-am ajutat. FUNDA?