| inconscient a întrebat:

Va uitati la Disney Chanel? Daca da, care e serialul vostru preferat? Funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns:

Bafta Charlie, Totul pentru dans, Phineas si Ferb, Nini, O viata minunata pe punte. Funda? app: ale tale care sunt?

| inconscient explică (pentru Ciocolataaaaaaaaa):

O viata minunata pe punte, Zack si Cody, ce viata minunata (le iubesc pe astea doua day dreaming) Bafta Charlie, Totul pentru dans, Violetta, Cidateni, Senzationalul om paianjen si Batausii Wasabi si Perechea de regi!winking

| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns (pentru inconscient):

Da astea sunt cele mai frumoase:*

| inconscient explică (pentru Ciocolataaaaaaaaa):

Astea sunt aproape toate... laughing Dar cateva nu-mi plac pentru ca-s prea :-& big grin

10 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Ala in care se iau toate personajele din toate serialele de mana si se sinucid.

| inconscient explică (pentru ReiVaN):

Ce te intereseaza pe tine? Daca noua ne place si tie nu, nu mai pierde timpul comentand prostii! straight face

| ReiVaN a răspuns (pentru inconscient):

Stai jos copilu`, 2!

| Manyna a răspuns:

Bafta Charlie, Jessie, Totul pentru dans, Spioanele si H2O Adauga apa

Răspuns utilizator avertizat
| cypri99 a răspuns:

Salut! Bafta Charlie, Sunt in formatie!