| CandyHearts a întrebat:

Care este desertul/placinta/prajitura voastra preferata? intreb asa din curiozitate si din plictisealasad. de exemplu mie imi place placinta de mere, prajitura numita cremes si ca desert imi place o inghetata cu fructehappy

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna, Lavinia!

Si eu iubesc cremesul, fac foarte des poate si pentru ca este usor de facut dar si foarte gustos.

Imi mai place amandina, tiramisu si alba-ca-zapada.

Referitor la inghetata, imi place mult cea de fructe de padure sau doar capsuni. Este buna mai ales la vremea asta.

Multa bafta happy

| ninita a răspuns:

Desertul:salata de fructe
placinta:cu branza /cu mere
prajitura:diplomat sau tiramisu

| Frantz a răspuns:

Inseamna ca esti grasa de nbu incapi pe usa big grin