| SmartLie a întrebat:

Care este materia voastra preferata?

Dar care nu va place deloc?

Curiozitate rolling on the floorrolling on the floor

13 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Am 2 preferate:Matematica si Literatura(fara limba, doar literaturalaughing) [si chimia(mai putin)]
Am bineinteles mai multe nefavorite:
Logica
Psihologia
Educatia Antreprenoriala
Educatia Civica
Economia
Istoria(nu e asa ca alea de mai sus)
Nu-mi plac materiile de genul asta, nici nu invat la ele, noroc ca sunt la stiinte ale naturii.

| SmartLie explică (pentru ComatoseWine):

Eu nu invat la nici o materie. raman cu ce am inteles in clasa (eu invat tot in clasa) si daca dau vreun test invat in aceea zi cand ajung la scoala rolling on the floorrolling on the floor.

| ComatoseWine a răspuns (pentru SmartLie):

Eu invat la Chimie pentru ca imi place si vreau sa dau bacul la chimie organica, deci trebuie sa iau numai 10 la ea.

| CautNume a răspuns:

Imi plac:Geografia, Limba si Literatura romana, Fizica
Nu-mi plac:Franceza, Istoria

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Istoria e preferată şi îmi plac toate.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege tu din cele care nu îmi plac: chimia, fizica, matematica.
În rest nu știu ce mi-ar plăcea.

| SmartLie explică (pentru anonim_4396):

Cred ca informatica. dirigentia sunt materii care le plac tuturor rolling on the floor
Mie imi place si matematica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SmartLie):

Informatica? În ce clasă ești?
Și nu îmi place dirigenția că facem educație antreprenorială care nu mă atrage deloc.

| fadnox a răspuns:

Nu-mi plac : matematica, fizica, chimia, (bine ca mai avem un an si scapam)logica, informatica, franceza, sportul; iar cele ce au mai ramas imi plac* (dar fara partea de gramatica)

*ah, cam putine._.

| Imstrong a răspuns:

Preferatele mele sunt româna, geografia şi sportul.
Dar majoritatea îmi plac mult happy
Cele care nu-mi plac sunt matematica si tehnologica.
P.S-Stiu ca e intrebare de 2 ani si ceva.

| Darkguy a răspuns:

Sport, Engleza, Biologie imi plac

Răspuns utilizator avertizat
| Bebitsu a răspuns:

Deloc da chiar deloc istorie,mate,chimie,fizica, latina, romana, engleza, franceza si geografie tongue