| Deniiidk a întrebat:

Care este diferenta dintre o relatie cu o fata si faptul ca o "arzi" cu ea? Fundaa! :*

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O relatie poate fi constructiva,imbinand placerea de a fi impreuna cu ajutorul reciproc in dezvoltarea aptitudinilor spre care tinde fiecare.A o,,arde,, e o relatie banala, seaca, in urma careia nu ramane nimic, decat poate dezamagire.

| Carmen100 a răspuns:

Daca esti intr'o relatie inseamna ca ai sentimente pentru acea fata.
Daca o arzi cu ea insdeamna ca esti un asa-zis smecheras care n'are ce face pe'acasa si vrea sa se dea mare

| Adrian_Tudor_1999 a răspuns:

O relatie inseamna ceva serios (adica tii la ea) si ca o ''arzi''inseamna ca stai cu ea doar ca sa te dai mare