| Tsunade99 a întrebat:

Care este diferenta dintre stilurile emo si scene? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| qDoDop a răspuns:

Pai emo, este atunci cand, persoana este foarte emotiva, se imbraca in negru, sau alb cateodata. Un machiaj strident. Foarte mult negru in jurul ochilor. Iar scene. este persoana care seamana cu un emo, numai ca are parul colorat. ridicat in sus. adica. tapat. iar varfurile lungi, colorate.happy de obicei scene sunt blonzi big grin iar emo bruneti ^.^ Sper ca te-am ajutat