| cici96 a întrebat:

Hey, care este diferenta dintre "emo" si "scene" sau e tot una, sau cum? straight face

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Eu stiu ca Scene e o trupa cu care a colaborat Selena Gomez si atat.

| StupidLover a răspuns:

Ezista destul de multe diferente intre sitlul emo si cel scene iuta-te aici si o sa aflii despre ce este vorba:):http://www.youtube.com/watch?v=R9_OEtuS8v4

| Si_Punct_Reby_1999 a răspuns:

Pa stilul emo e mai mult negru si multa suferinta iar stilul scene e ca o explozie de culori si din astea (emo +curcubeu = scene big grin laughing )