| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta dintre un laptop si un notebook? Vreau neaprata sa stiu pentru a am nevoie de un laptop dar sa fie de dimensiuni mai mici si nu stiu daca sunt acelasi lucru. Difera doar marime sau si alte,, chestii"? Daca puteti de asemenea sa imi oferiti un link unde pot sa gasesc astfel de aparatura la un pret bun, ar fi super. Sper sa fiti intelegatori; va anunt ca nu ma pricep deci un raspuns detaliat ar fi perfect! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nicio diferenta, nici de marime nici de alte "chestii" e doar o denumire si atat.

| ionenache a răspuns:

Cauta pe ideall gasesti tot ce vrei si la pret bun sau eMAG