| mIsTeR a întrebat:

Care este diferenta intre tanga si bikini?:-p

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Bikini in general acopera jumatate de fundulet... iar in lateral se leaga(in cazul costumelor de baie) sau sau o fasiuta subtire de elasic(material)
asa arata bikini ( http://ecx.images-amazon.com/images/I/51ow4Fd-c5L._SS500_.jpg )

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Danga sunt cei ce au partea din spate foarte subtire

auran
| auran a răspuns:

Nici una ambele te gadila in fundulet

| alexa a răspuns:

Tanga sunt cei cu ata care te jeneaza, iar bikini sunt normali, acopera din fundulettonguetonguetongue

| andreea_8479 a răspuns:

Tanga sunt mai incomozihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tanga trebuie sa ii feresti sa vz fundul... iar la bikini trebuie sa feresti fundul sa ii cautiwinking