| Mikyyela a întrebat:

Care este functia pe care o indeplinesc butoanele de pr tastatura:insert, home, num lock, scroll lock, pause(break)?

Răspuns Câştigător
| kissadem296 a răspuns:

Insert este pentru a inserta adica a lipi, pe pagina o imagine ceva.home este pentru a ajunge la desktop direct, este pentru a face sa dispara de exemplu daca esti pe o pagina de web pentru a face sa dispara bara aia de sus pause (break) este pentru a pune pauza la cv, iar celalalt la mine pe cal cand apas pe el nu face nimic.deci la celalalt nu stiu. sper ca te-am ajutat! Funditzzzza?