| Alexandru4 a întrebat:

Care este mai bun intre Samsung Galaxy Trend Lite si Samsung Galaxy Trend Plus. Daca mi-ati putea spune si diferentele dintre ele ar fi grozav. Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Salut, diferentele sunt cam mari sa stii happy. Galaxy trend plus are urmatoarele : procesor dual core de 1.2 Ghz, pe cand trend lite are un procesor single core de 1ghz, trend plus are 768 RAM, pe cand trend lite are 512 RAM, trend plus are camera de 5 megapixeli si blit, pe cand trend lite are camera de 3 fara blit si nici macar autofocus nu are, deci se observa clar cat este de slabut trend lite comparativ cu trend plus. funda big grin?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Compară-le calitățile și vezi care ți se pare mai bun. Crăciun Fericit!