| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune cineva daca este bun Samsung galaxy trend lite?

Răspuns Câştigător
| GreyRose a răspuns:

Eu il am si mi se pare un telefon ok. Singurul defect ar fi memoria. In rest e chiar foarte bun.

5 răspunsuri:
| Rucsiii95 a răspuns:

Da,verisorul meu si l-a achizitionat acum 3 saptamani.e un telefon ok!

| anonim_4396 explică (pentru Rucsiii95):

Mersi

| anonim_4396 explică (pentru Rucsiii95):

Mersi

| YunaChan a răspuns:

Eu l-am avut, la inecput mi se parea fain, dar sti. multe jocuri au lag pe el si aplicatii la fel ( cum ar fi si facebook ) si nici meniul sau nu se misca fluent... atunci cand ma suna cineva mi se bloca ecranul :c dar totusi este rezistent si bun pentru cineva care il foloseste in alte domenii, in afara de jocuri happy

| anonim_4396 explică (pentru YunaChan):

Mersi