| a2 a întrebat:

Care este materia voastra preferata sau cea mai putin preferata a voastra? eu una iubesc engleza si urasc fizicalaughing

44 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie imi placeau chimia, geometria si gramatica si imi displacea geografia si muzica.

| Silvia a răspuns:

Imi plac romana si geografia, insa nu imi plac fizica, istoria...big grin

| arysa a răspuns:

Imi place geografia, psihologia, latina.
Urasc:fizica si istoria.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vai si eu urasc fizica din tot sufletu...mai ales ca am si o capra drept profesoara(scuzati limbajul)...in schimb imi place foarte mult lb romana, engeza si francezabig grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mate, Fizica, Chimie, Automatizari, Electro, Circuite El...
Si nu imi place: Franceza, Biologie, Sport (deloc).

| daii a răspuns:

Iubesc geografialove struck, romana.
Urasc istoria!, fizica.

by daiiwinking

cami
| cami a răspuns:

Nu-mi place chimia si engleza.
Imi place romana, franceza si mai nou... educatia antreprenoriala.

| Ana a răspuns:

Imi place: dirigentia
nu-mi place: fizic, romana, geografia, istoria big grin

| xibalba a răspuns:

Materia preferata : informatica
materii detestabile... nu am, doar ca nu inteleg foarte bine ce mi se preda la mate si fizica. Sa nu mai zic de religie... al carei rost nu il vad (cel putin in liceu).

| JeSa a răspuns:

Matematica place si limba franceza nu-mi place, in rest toate. Pa!

| SweetCandy a răspuns:

Imi place:romana, psihologia, engleza si geografia
nu im i place:sportul.matematica,chimia

| ViVi a răspuns:

Engleza....franceza ca profesoara mea e nasa mea si stau degeaba laughing rolling on the floor si biologia si urasc tot ce tine de matematica fizica si chimie love struck

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Mie imi place mate sportul franceza. Si urasc toate materile in afara de cele mentionate

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Imi place engleza urasc matematica fizica chimia

| Cryssy a răspuns:

Si eu urasc fizica, sportu..si logica ..adica la logica urasc profurolling on the floor ...A..si imi place matematica, a inceput sa imi placa si engleza..si geografia...

| yuli10 a răspuns:

De ce mai toata lumea uraste fizica? si eu tocmai voiam sa zic ca fizica e materia mea preferata big grin mi se pare cea mai usoara pentru ca e foarte logica, in comparatie cu literatura romana unde niciodata raspunsul nu va fi unul concret si exact si notarea se face subiectiv.
materia pe care o detest e economia; toate notiunile suna la fel, ma trezeam ascultata in fata clasei intrebata care e diferenta intre o concurenta perfecta si una imperfecta si ele se caracterizau prin atomicitate, omogenitate etc. si nu am inteles nici pana in ziua de azi care era diferenta...
si profa ne mai explica notiuni si ca la prosti; ca daca ar avea o ciocolata si ar economisi o bucata azi maine va avea doua si dupa ce ca abia puteam fi atenta sa inteleg ceva ma mai gandeam si la ciocolata in ore. happy (nu ma laud, cred ca mai mereu am avut media 5-6 la economiebig grin o singura data am avut 9 pentru ca am facut niste proiecte pe grupe).

| DeeVee a răspuns:

Iubesc romana si engleza...:X:X:X si urasc chimia...si matematica...thinking

Baby.ShiNe

| Shery a răspuns:

Si eu iubesc engleza si urasc...thinking cred ca urasc chimia...

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Mie imi place geografia si imi displac fizica si istoriabig grin

| nuamnuvreau a răspuns:

Imi place romana, engleza, franceza si urasc sportul(da, niciodata nu numeresc un prof bun)si geografia...

| LuS[z] a răspuns:

Imi place ff mult Geografia si imi displace Chimia

| AndutzaAndu a răspuns:

Mie imi place f mult engleza si urasc fizica, chimia, matematica

| biancabellaa a răspuns:

Urasc totul in afara de sport, engleza, romana si infotongue

| a2 explică:

@patty pe ce clasa esti? happy(:

| a2 explică:

@ana Esti norocoasa te-ai scos la engleza si franceza rolling on the floor

| den a răspuns:

Urasc mate, fizica, chimielaughing...de placut...nu stiu daca imi place ceva in mod deosebitlaughing... poate romana ca mi se pare usoara.

| Monique_3125 a răspuns:

Imi place latina, romana, istoria si fizica, insa nu`mi plac matematica, chimia si geografia...happy

| sunt_fericita a răspuns:

Imi place mult limba romana, ed.fizic sh urasc matematica, franceza, chimia, fizica, istoria, biologia, geografia

| vintagegreen a răspuns:

Ador franceza si chimia

| pandi a răspuns:

La mine e tocmai invers..imi place fizica, matematica si mai nou romana si URASC engleza din tot sufletul..in rest nu am nimic nu nici o materiehappy