| CrisTinuka a întrebat:

Care este materia voastra preferata? A mea este Engleza

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Si mie imi place engleza pentru. ca est e o limba de viitor.
Dar si romana! Am observat ca exista multa lume care nici limba materna nu o stie corect.
Si spaniola o ador!
Bine ca sa-ti placa o materie trebuie ca si rpofesorul s a fie bun!>!

6 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Romana, istoria, geografia si biologia.Adica orice nu tine de stiintele exacte ca matematica si fizica.

| Foxilikkkă a răspuns:

Istorie, biologie & lb romana

| Gogutzu a răspuns:

A mea tot engleza... dar si sportulbig grin... engleza te ajuta foarte mult.mai ales ca iti foloseste atunci cand vrei sa pleci in strainatate si sa incerci sa comunici.de aceea este cea mai vorbita limbatongue

| SwEeTgYrL a răspuns:

Romana, fizica, engleza si franceza.

| CrisTinuka explică:

Da exact este o limba care te va ajuta pe viitor. Mie nu prea imi place BIologia si maine am testcrying cred ca mor

| CrisTinuka explică:

I-am dat fundita Daliei deoarece a fost prima care a raspuns.Scuze pentru ceilalti.