| anonim_4396 a întrebat:

Care este materia voastra preferata? dar materia care va displace total?
incep eu big grin
-materia care imi place este engleza love struck
-materia care nu'mi place este fizica[cu morticia rolling on the floor]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fix ca tinewinking

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Materia care imi place este istoria love struck
materia care nu-mi place este fizica si engleza broken heart(

| Gentiana a răspuns:

Materia care imi place este Romana. O ador!
Si cea care imi displace este matematica. O urasc! N-o inteleg deloc!

| Kitty a răspuns:

Imi place engleza. Nu-mi place istoria.

| Maxiela a răspuns:

Imi place romana, franceza, geografia, microbiologia, informatica, putina chimie, educatia antreprenoriala si uneori economia.
Nu imi place deloc si nu le suport pentru ca nu inteleg este matematica si fizica.

| Mady5Stars a răspuns:

La fel ca tine si eu urasc fizica... dar in schimb mie imi place sportul big grin

| Ascendent a răspuns:

Materia care imi place este matematica si fiziza.
Materia care nu-mi place este sportul. din cauza profei. E batuta in freza...

| DianaMrr a răspuns:

Sallz.

-materia care imi place este matematica

-materia care nu imi place este sportul