| anonim_4396 a întrebat:

Care este momentul potrivit pentru a saruta o fata la prima intilnire?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

La prima intalnire nu ar fi prea indicat. Oricum, in toate situatiile acesta trebuie sa vina de la sine, atunci cand privirile se cauta si cuvintele devin soapte...

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Şi eu care credeam că băieţii admiră faptul că fata nu-l lasă să o sărute de la prima întâlnire...

| AliveOne a răspuns:

Cand sunteti foarte apropiati si foarte emotionati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu creed ca exista momentul perfect. Dar daca o conduci acasa atunci ar fi indicat!
pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei neaparat la prima intalnire las-o mai spre final. Daca fata nu s-a simtit prea bine atunci lasa pe altadata.

| Ciuuf a răspuns:

La sfarsitul intalnirii, mai intai s-o cunosti putin.
Succeswinking

| abcabcabc a răspuns:

Probail cand o conduci spre casa, nu acasa deoarece te pot vedea parintii ei

| razvi177 a răspuns:

Nu trebuie neaparat la prima intalnirebatting eyelashes dar daca vrei incaerca cand va despartiti unu de altu seara cand mergeti fiecare la casa luibatting eyelashes

| Piitica a răspuns:

Momentul nu poti sa il sti dinainte, lasa totul sa decurga de la sine.