| Sclipirici a întrebat:

Care este motivul pentru care un baiat m-a intrebat daca m-am culcat cu cineva? M-am simtit jenata, sincer, chiar daca n-am de ce.

8 răspunsuri:
| Alissa11 a răspuns:

Probabil cineva a vrut sa iti faca rau si i-a zis asta baiatului respectiv iar el a vrut sa stie daca e adevarat. Ai grija! :*

| Diabolik94 a răspuns:

Poate din curiozitate, poate nu stie ce fel de persoana esti, poate vroia si el ceva actiune.Sunt multi de "poate", nu-i asa? Ar trebui sa il intrebi pe el, ce urmarea cu intrebarea respectiva.

| Sclipirici explică (pentru Diabolik94):

Sa stii ca nu m-am gandit. M-am grabit sa ii raspund, ca m-am simtit jenata de intrebare. Dar daca mai deschidem subiectul asta, stiu ce sa fac. Multumesc tare mult!

| Genessis a răspuns:

Poate voia sa stie ce fel de persoana esti. Poate te credea altcumva si a vrut sa se convinga. Poate voia ca el sa fie primul (in cazul in care era ceva mai mult intre voi). Sau poate a facut asta din simpla curiozitate. Nu stiu ce sa iti zic, in masura in care nu sunt informata de intreaga conversatie.

| Sclipirici explică (pentru Genessis):

Mi-a spus ca se uita la un film, si i-am zis ca eu as vrea unul de dragoste. Si apoi mi-a zis : pot sa te intreb ceva, dar fara sa te superi? si i-am zis ca da, dar sa zica direct. Si m-a intrebat asta. Sunt cu el, dar nu e ceva serios. I-am spus ca nu o sa fac asta pana cand nu o sa am o relatie serioasa.

| Genessis a răspuns (pentru Sclipirici):

A vrut sa vada ce fel de persoana esti...

| Sclipirici explică (pentru Genessis):

Deci nu am de ce sa imi fac griji? Bine, orice ar fi, stiu cum sa procedez, dar nu vreau o asemenea persoana cu care sa fiu...

| Genessis a răspuns (pentru Sclipirici):

Atata timp cat tu stii ce vrei, nu ar trebui sa iti faci deloc griji. Pentru ca indiferent ce s-ar intampla, tu ai propriile tale principii, propriile tale conceptii. Nu iti poti darui inima unei persoane daca nu stii cum este ea de fapt. Deci asteapta sa il cunosti mai bine. In principiu, era doar curiozitate.