| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi cum reactionati sau cum va simtit atunci cand sunteti cu un baiat pe care il placeti si. dintr-o data..stiti voi.happy "rasare soarele"
Eu deocamdata incerc sa vad daca merge o relatie cu un bun prieten...care e mult mai timid si nu o mai avut pana acum o relatie si mno am avut parte de " rasarit " happy happy happy ...ma simt super jenata, nu stiu de ce.

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Si soarele a rasarit in povestea voastra happy

| Divy a răspuns:

laughing rolling on the floor îmi place modul în care te-ai exprimatwinking

| Sfinnx a răspuns (pentru Divy):

Multumesc =]]

| Divy a răspuns (pentru Sfinnx):

Cu plăcere happy
Apropo Crăciun fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai aplecat peste el ce naiba i-ai facut? laughing